השירותים שלנו

פרוגרסיב דאונלוד (VOD) - אנו נותנים שירות לאתרים שמעוניינים להציג תכני וידאו על ידי פרוגרסיב דאונלוד, אך לא רוצים שהוידאו ישב על האתר שלהם, בגלל בעיות רוחב פס או עלויות וכו, אנו מספקים מערכת ניהול שדרכה אתם מעלים את הקבצים, הקבצים עוברים המרה לפורמט הסטרימינג הרצוי (FLV במקרה זה), במידה ואתם מעוניינים והגדרתם במערכת שלכם לשלב בוידאו את הלוגו שלכם גם זה מבוצע באותו הזמן, לאחר המרת הוידאו נכנסים שוב למערכת ומקבילים קוד HTML שאותו שים בדף הרצוי, אנו מספקים אפשרות להגביל את קוד ה HTML לדומיין ספציפי, כך שאם אתם רוצים שהוידאו יופיע רק באתר שלכם ולא יוכלו לקחת את קוד ה HTML לאתר אחר, גם פתרון לזה אנו מציעים ואת כל זה ניתן להגדיר בהגדרות החשבון.

 

וינדוז מדיה סרביסז (VOD) - אנו מספקים מערכת שדרכה יועלו הקבצים, במידת הצורך הקבצים המועלים יועברו המרה לפורמט הרצוי (WMV או ASF), ניתן לשלב את הלוגו שלכם בסרטים, לאחר מכן ניתן להכנס למערכת ולקבל קוד HTML אותו ניתן לשתול בדף האינטרנט שלכם. גם כאן ניתן להגדיר מנגנוני הגנה כך שהסרט יוקרן רק לגולשים באתר שלכם ואם יקחו את קוד ה HTML לאתר אחר הסרט לא יוקרן ותוצג שגיאה.

 

וינדוז מדיה סרביסז (LIVE) - שידור חי, לכנסים ואירועים. אנו מספקים יכולת הקרנת וידאו ברחבי הרשת בשידור חי, הדיליי של השידור עומד על בין 6 ל 15 שניות. דרך מערכת הניהול אתם מקבלים קוד HTML שאותו אתם שמים בדף שלכם, וכל מי שיכנס לדף זה יראה את הוידאו. ניתן להגביל את הוידאו שרק באתר שלכם יראו אותו ואם ינסו לשים אותו באתר אחר תתקבל שגיאה. דרך מערכת הניהול תוכלו לשנות את הנתיב לנקודת הגישה ובכך אם משלמים לכם פר צפיה, גולשים לא יוכלו לשמור לעצמם את הקישור לוידאו ולהכנס בפעמים הבאות בחינם (אפילו שלרוב הגנת הדומיין מספקת). אין אפשרות לשים את הלוגו שלכם בתוך הסרטון (אלא דרך תוכנת ה ENCODER), אך ניתן להתאים לכם פלייר בעיצוב אישי ושם לשים את הלוגו שלכם.

 

פלאש וידאו סטרימינג מדיה סרבר (VOD) -

 

פלאש וידאו סטרימינג מדיה סרבר (LIVE) -

 

המרת קבצים -

 

הוספת הלוגו שלך לקבצי הוידאו -

 

תוכן גולשים -

חבילת שירות VOD

נקודת גישה VOD

תעבורה חודשית 100G

1G לאחסון סרטים

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיכה ב flash video - flv

תמיכה ב mp4 - h.264 HD video

תמיכה ב mov

 

מחיר ללא מע"מ: 200 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 232 ש"ח

חבילת שירות וידאו בשידור חי

נקודת גישה LIVE

תעבורה חודשית 100G

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיגה ב flash

 

מחיר ללא מע"מ: 155 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 179.8 ש"ח