למה דווקא אותנו

וותק - אנו מתעסקים מ 2007 במערכות הוידאו סטרימינג המתקדמות ביותר בעולם, אנו תומכים בכל סוגי הוידאו לרבות WMV FLV MP4 3GP וכו, והכל נתמך במערכת אחת ללא תוספת תשלום.

 

מערכת ניהול - אנו מפתחים את המערכת בעצמנו ולאחר הרבה נסיון בתחום בחרנו את השרתים הנכונים ביותר לעבודה מאומצת זו. ובמקביל עם הסטטיסטיקות המדוייקות ביותר והעכשיויות ביותר (סטטיסטיקות און ליין).

 

חבילות גמישות - החבילות שאנו מספקים גמישות ומתאימות לעסקים קטנים שמתחילים בתחום. אך אנו גם מספקים חבילות מתקדמות וגדולות יותר לארגונים גדולים שקיימים בתחום. כל זה כשאנו משתדלים לתת מחיר אטרקטיבי.

 

סטטיסטיקות - מערכת הסטטיסטיקות שלנו המתקדמת ביותר בשוק! עם סטטיסטיקות עד רמת השניה בסרטון ספציפי, מה שמאפשר ללקוח למשב כל סרטון שלו (במערכת הסטטיסטיקות שלנו ניתן לראות באיזו שניה בסרטון הגולשים התייאשו ולאיזו שניה בסרטון הגולשים קפצו וכו). בנוסף לזה כל הסטטיסטיקות שלנו מתעדכנות און ליין, קרי בכל רגע נתון אפשר לראות כמה מחוברים ומה הם רואים.

 

שידור חי - מערכת שידור החיי שלנו מאפשרת לשדר מכל מחשב ללא תלות במערכת הפעלה (LINUX MAC WINDOWS) על ידי אפליקציית פלאש שמזהה את המצלמה. אין צורך בהתקנת תוכנה או רכישת רשיון, השידור מיידי וללא כל הסתבכות בהגדרות. לחיצת כפתור ויש לכם שידור חיי.

 

גמישות הפיתוח - אנו מפתחים דרישות מיוחדות ללקוחות הדורשים זאת (בתוספת תשלום) ובכך מאפשרים אינטגרציה נוחה יותר ללקוחות נקודתיים.

חבילת שירות VOD

נקודת גישה VOD

תעבורה חודשית 100G

1G לאחסון סרטים

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיכה ב flash video - flv

תמיכה ב mp4 - h.264 HD video

תמיכה ב mov

 

מחיר ללא מע"מ: 200 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 232 ש"ח

חבילת שירות וידאו בשידור חי

נקודת גישה LIVE

תעבורה חודשית 100G

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיגה ב flash

 

מחיר ללא מע"מ: 155 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 179.8 ש"ח