למה וידאו סטרימינג איתנו

אלו מקצת היתרונות שלנו בתחום הוידאו סטרימינג :

 

יציבות - אנו לא מתבססים על שרת וידאו סטרימינג בודד, אלא על מספר שרתים שמחלקים בינהם את העומס של הגולשים ובנפילות מחפים האחד על האחר.

 

טכנולוגיה - אנו חברה טכנלוגית, מה שאומר שאנו מפתחים את המוצר שלנו. אנו מסוגלים לספק לכם כל דרישה\שינוי שתרצו במערכת הניהול, וכמובן כל אינטגרציה שתצטרכו אנו נוכל לתפור לכם את הפתרון.

 

אבטחת מידע - אנו מספקים מודולים מתקדמים לאבטחת מידע, בהם אפשרות צפיה על בסיס מפנה (Refferer), כך שרק גולשים מהאתר שלך יוכלו לצפות בוידאו, אפשרות צפיה לפי session כך שכל גולש מקבל קישור יחודי שזמין חד פעמית בלבד, וכך לא ניתן להעתיק את אובייקט הוידאו לאתרים אחרים.

 

סטטיסטיקות - אנו פיתחנו מערכת סטטיסטיקות מהמדוייקות והמתקדמות ביותר בשוק עד לרמת הכמות גולשים בכל שניה בכל סרטון (גרף המציג את כמות הגולשים בסרטון על בסיס ה timeline שלו)

 

סטטיסטיקות און ליין - הסטטיסטיקות שלנו מתעדכנות כל הזמן (ללא המתנה של יום עד יומיים לפיענוח הסטטיסטיקות). את הסטטיסטיקות שלנו ניתן לראות מיד, ויש לנו סטטיסטיקות צופים און ליין, מי צופה ובאיזה סרט עכשיו.

 

אינטגרציה - אנו מספקים API לביצוע אינטגרציה ואוטומציה על ידי מערכת הניהול שלכם, דרך המערכת שלכם תוכלו לבצע את כל הפעולות שמערכת הניהול שלנו מבצעת פרט למשיכת נתונים סטטיסטיים.

 

מערכת ניהול - אנו מפעילים מערכת ניהול מהנוחות הקיימות היום בשוק עם אפשרות העלאת קבצים מרובים, כל האפשרויות במערכת הניהול פתוחות לכם מבלי תוספת תשלום. לרבות את אפשרויות הסטטיסטיקות המתקדמות וסטטיסטיקות און ליין.

 

תמיכה בדפדפנים ומערכות הפעלה - אנו תומכים בכל הדפדפנים המרכזיים בשוק ובכל מערכות ההפעלה הנפוצות בשוק לרבות תמיכה במערכות הפעלה : windows, linux, mac. ותמיכה במכשירי : android, ipad, iphone. ודפדפנים : internet explorer,safari,ff,chrome וכו.

חבילת שירות VOD

נקודת גישה VOD

תעבורה חודשית 100G

1G לאחסון סרטים

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיכה ב flash video - flv

תמיכה ב mp4 - h.264 HD video

תמיכה ב mov

 

מחיר ללא מע"מ: 200 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 232 ש"ח

חבילת שירות וידאו בשידור חי

נקודת גישה LIVE

תעבורה חודשית 100G

מערכת סטטיסטיקות מתקדמת

תמיכה ב windows media services

תמיגה ב flash

 

מחיר ללא מע"מ: 155 ש"ח

מחיר כולל מע"מ: 179.8 ש"ח